Merycare Lysine Paste

Kedilerin; nekahat ve hastalık dönemlerinde immun sistemini güçlendirmeye destek, Lizin, Omega 3&6, Ekinezya içeren tamamlayıcı yemdir

KULLANIM AMACI VE ŞEKLİ:
Kedilerin; nekahat ve hastalık dönemlerinde immun sistemini güçlendirmeye destek, Lizin, Omega 3&6,Ekinezya içeren tamamlayıcı yemdir.

Hastalık geçiren, bağışıklığı düşen, kedilerde immün sistemini destekleyici bir üründür. Hem yavru hem de yetişkin kedilerde kullanım için uygundur.

L-Lysine; Kediler için L-Lizin, üst solunum problemlerini veya kedi uçuklarını tedavi etmek için kullanılır. Sadece üst solunum yolu enfeksiyonu semptomlarını iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kedi uçuklarının neden olduğu göz iltihabı ve konjonktivit (göz akıntısı) da iyileşmesine yardımcı olur.

Kenevir Tohumu Yağı, bağışıklık sistemine yardımcı olur ve sağlıklı organları ve kalp sağlığını destekler. Çinko, demir, kalsiyum, magnezyum, vitaminler ve çeşitli antioksidanlar içerir.

Ekinezya, Bağışıklık sistemini uyararak vücut direncini arttırmaya destek olur.

C vitamini, doğal bir bağışıklık sistemi güçlendiricidir. Vücut tarafından emildiğinde toksinlerle, bakterilerle ve virüslerle savaşan antikorların sayısını arttırır. Bu nedenle kedilerde C vitamini eksikliği bir hastalığın daha uzun sürede iyileşmesine neden olur. Özellikle viral enfeksiyonlara karşı savaşan interferon seviyeleri C vitamini ile artar. Bununla beraber C vitaminin bir diğer önemli özelliği de doğru miktarda tüketildiğinde beraberinde tüketilen diğer besin maddelerinin de emilme oranını arttırmasıdır.

*BU BİR İLAÇ DEĞİL, TAMAMLAYICI YEMDİR. TEDAVİ AMAÇLI KULLANILMAZ.

30 ml pasta

Aminoasitler
L-Lizin (3c321)
DL-Metiyonin (3c301)
Vitaminler
Askorbik Asit (E 330)
Doğal Ürünler - Botanik Olarak Tanımlanmış
Ekinezya Ekstraktı
Ekstraksiyon ile elde edilen kenevir yağı
Koruyucular
Sitrik Asit (E 330)
Taşıyıcı Maddeler
Malt (1.1.18)
Gliserin (13.8.1)
Propilen Glikol (13.11.1)