Doğadan İlaç, herşeyin sağlıkla başladığının bilincinde olarak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile, topluma yüksek kalitede ürünler sunmak ve inovatif ürünleri ile başarılı bir kuruluş olmak amaçları ile hizmetlerini sunmaktadır.
Doğadan Shop

Yenilenen web sitemiz ile beraber, e-ticaret dünyasına da adım attık ve online satış sitemizi açtık.

Tüm ürünlerimizi her zamanki gibi "%100 Orijinal Ürün Garantisi" ile www.dogadanshop.com e-ticaret sitemizden alabilirsiniz.

Doğadan Shop sitemizde ödemelerinizi kredi kartı veya banka havalesi/EFT ile yapabilir, üstelik 250 TL üstü siparişlerinize kargo ücreti ödemezsiniz.

Kolajen Nedir, Ne İşe Yarar?

Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt ve kas hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır.
Kas ve cilt hücrelerini koruyan bağ dokusu yapısına katılarak cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandıran kolajen aynı zamanda eklem, tendon ve organları bir arada tutmada görevlidir.
Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen proteini miktarı insan vücudu yaşlandıkça azalmaya başlar ve bir süre sonra yetersiz hale gelir. Yaşlanma ile artan kolajen kaybı cilt kuruluğu, kırışıklık, selülit, eklem rahatsızlıkları ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur.
Devamını Oku

Beşeri Ürünler