Merycare Immune Paste

Kedi ve köpekler için immün sistemi destekleyici tamamlayıcı yemdir

KULLANIM AMACI VE ŞEKLİ:
Kedi ve köpekler için immün sistemi destekleyici tamamlayıcı yemdir.

Milk-Thistle (devedikeni), olarak da adlandırılan silimarin, kedilerde, köpeklerde çeşitli karaciğer rahatsızlıklarını, hastalıklarını ve toksisitelerini tedavi etmek için kullanılan bir besin takviyesidir.

Meyan kökü, mukoza zarlarını yatıştırmaya ve yağlamaya yardımcı olan, tahriş ve iltihaplanmaya yardımcı olan yatıştırıcı bir bitkidir. Öksürüğün etkilerini bastırma yeteneği ile bilinen, antihistaminik olarak kullanılabilen, ülser önleyici ve mide asidi sorunlarına yardımcı olmak için harika olan güçlü bir doğal iltihap önleyici bitkidir. Meyan kökü hoş bir tada sahiptir ve evcil hayvanlarda kronik iltihabın etkilerini yatıştırmaya yardımcı olur.

Isırgan otu, demir, magnezyum, kalsiyum, potasyum, silikon bakımından zengindir ve A vitamini ile doludur. Ayrıca B, C, E ve K vitaminleri için harika bir kaynaktır. Vücuttaki atıkların atılmasına yardımcı olan bir idrar söktürmeye yardımcı olarak kabul edilirler ayrıca anti-alerjenik ve anti-inflamatuar bir bitki olarak sınıflandırılır.

β-glukan, kedi ve köpeğinizin bağırsaklarındaki "iyi" bakterilerin büyümesini ve aktivitesini teşvik ederek, kedi ve köpeğinizin bağırsak sağlığına katkıda bulunur. Bunun nedeni, probiyotikler olarak bilinen sağlıklı bakterilerin büyümesi için gerekli olan prebiyotik veya fermente edilebilir lifler olmalarıdır.

*BU BİR İLAÇ DEĞİL, YEM PREMİKSİDİR. TEDAVİ AMAÇLI KULLANILMAZ.

30 ml pasta

Doğal Ürünler - Botanik Olarak Tanımlanmış

Deve Dikeni Ekstraktı (Silybum Marianum)
Ekinezya Ekstraktı (Echinacea Extact)
Meyan Kökü Ekstraktı (Glycyrrhizaglabra)
Karahindiba Kökü (Taraxacum officinale)
Isırgan Otu Ekstraktı (Urtica dioica)
Propolis Ekstraktı
Enzimler
Beta Glukan 1,3 1,6
Vitaminler
Askorbik Asit (3a300)
Taşıyıcı Maddeler
Malt (43)