Merycare Calming Paste

Kedi ve köpeklerde, davranış problemlerini doğal ve etkili bir şekilde azaltarak sakinleştirmeye yardımcı olur

KULLANIM AMACI VE ŞEKLİ:
Kedi ve köpeklerde, davranış problemlerini doğal ve etkili bir şekilde azaltarak sakinleştirmeye, kaygılı zamanlarda daha az endişeli hissetmesine yardımcı olarak formüle edilmiş aminoasit, vitamin ve mineral içerikli bir üründür.

Kenevir yağı, Omega-3 yağ asitleri içerir. Öte yandan, köpekleriniz ve kedileriniz doğal olarak yağ asitleri üretmezler; bu nedenle kenevir yağı, evcil hayvanların inflamatuar yanıtı, kan basıncını ve daha fazlasını düzenlemesine yardımcı olur.
Kenevir Yağı, evcil hayvanınızın kaygısına basit, tamamen doğal bir çözümdür. Omega-3 ve Omega-9 yağ asitleri içeren Kenevir Yağının hem köpeklerde hem de kedilerde stres ve kaygıyı azaltmaya destek amaçlı kullanılan bir besin kaynağıdır.

Kediotu, kedilerde ve köpeklerde sakinleştirici veya anksiyolitik olarak ve uykuyu teşvik etmek için kullanılır. Ayrıca antispazmodik ve antikonvülzan olarak kullanılmış ve hiperaktivite tedavisine destek amaçlı olarak önerilir.

L-Triptofan, Köpekler ve kediler için, stresli durumlarda evcil hayvanlarda stresi ve saldırganlığı azaltmaya yardımcı olabileceğinden önemlidir. L-Triptofan, serotonin hormonunun üretiminde yer alan ve saldırganlığı ve stresi azaltmaya yardımcı olduğu gösterilen birçok proteinde bulunan doğal bir aminoasittir.

*BU BİR İLAÇ DEĞİL, YEM PREMİKSİDİR. TEDAVİ AMAÇLI KULLANILMAZ.

100 ml pasta

Doğal Ürünler - Botanik Olarak Tanımlanmış

Kedi Otu Ekstraktı (-)
Acem Lalesi Ekstraktı (-)
Sarı Papatya Ekstraktı (-)
Sarı Kantaron Ekstraktı (-)
Kenevir Tohumu Yağı (2.22.3)
Mineraller
Vitamin B1 (3a820)
Niasin (3a314)
Vitamin B6 (3a831)
Vitamin B12 (-)
Aminoasitler
İnülin (4.4.9)
L-Triptofan (3c440)
Teanin (-)
Mineraller
Kalsiyum-Dikalsiyum Fosfat (11.4.1)
Magnezyum Oksit (11.2.3)